Digitální
potisk textilu

Nezávazná poptávka

Co je digitální
potisk textilu?

Jedná se o nejmodernější technologii potisku textilu aktuálně dostupnou na trhu. Velkou předností je možnost realizace tisku již od 1 kusu. Digitální potisk je vhodný jak pro tisk fotografií a obrázků, tak pro tisk firemních log, nápisů či různých textů. Tiskneme na bílý i barevný textil. Maximální velikost motivu, který jsme schopni vytisknout, je 35 cm x 45 cm.

Disponujeme špičkovým modelem tiskárny Breeze 921 od společnosti KORNIT. Jde o plně průmyslový stroj, který se vyznačuje vysokou kvalitou tisku a spolehlivostí. K tisku používáme inkousty na vodní bázi, které jsou speciálně vyvinuté pro potisk textilu.

Hlavní výhody

  • Možnost tisku na širokou škálu textilních produktů (trička, tílka, mikiny, polokošile, košile, šátky, atd.)
  • Absence předtiskových nákladů
  • Umožňuje potisk přes švy, knoflíky, kapsy, zipy apod.
  • Tisk libovolným počtem barev (CMYK)
  • Ekologický tisk, barvy splňují nejpřísnější mezinárodní normy Oeko-Tex Standard 100 a GOTS V.2 a V.3

Ceník digitálního potisku textilu

Velikost motivu
Menší než 21x15cm (menší než A5) Větší než 21cm x 15cm (větší než A5)
Potisk bílého textilu 120 Kč 140 Kč
Potisk barevného textilu 160 Kč 180 Kč
Výše uvedené ceny nezahrnují DPH.
Ceník je platný pro zakázky do 5 kusů. Při vyšším množství vám sestavíme cenovou kalkulaci na míru. Individuální kalkulaci vám sestavíme i v případě, že poptáváte tisk více motivů na 1ks textilu.

Průběh tisku

1. Na textil aplikujeme vrstvu speciální kapaliny, která textil připraví pro samotný proces tisku. Není třeba žádné další předtiskové přípravy, neboť touto funkcí je vybavena samotná tiskárna.
2. Při tisku jsou inkoustové barvy přímo vstřikovány do textilu. V případě tisku na barevný textil nejprve dochází k tisku podkladové bílé barvy a až poté jednotlivých barev. Na bílý textil se tisknou pouze barvy CMYK.
3. Potisknutý textil se zasušuje při teplotě 150°C - 160°C.

Podklady pro tisk

Data v následujících formátech: AI, PDF, EPS, TIFF, PSD, JPEG, PNG rozlišení ideálně 300 dpi.
Bez bílého pozadí (transparentní), u potisku na bílý textil může být bílé pozadí ve velikosti 1:1, případně uvést požadovanou velikost motivu.
Grafický náhled nebo přesný popis umístění motivu na textil. Dále nám sdělte termín dodání, zejména pokud na dodání spěcháte.
Tiskneme i na vámi dodaný textil. V takovém případě však žádáme o uvedení materiálového složení a dodání 1 ks vzorku textilu pro otestování tisku.

Průběh zpracování zakázky

Kontaktujte nás

Ve vaší poptávce nám uveďte co nejvíce podrobností. Zajímá nás především motiv, který budeme tisknout, počet kusů, umístění motivu, barva textilu. Zda máte vlastní textil, nebo budete vybírat z naší nabídky. Dále nám sdělte termín dodání, zejména pokud na dodání spěcháte.

Nezávazná kalkulace

Na základě vámi poskytnutých informací sestavíme cenovou kalkulaci. Když s cenou budete souhlasit, pustíme se rovnou do výroby. Pokud budete mít zájem o nějaké úpravy či doplňující informace, právě teď je vhodná chvíle pro další upřesnění.

Předání zakázky

Zakázku zpracujeme, a jakmile bude hotová, budeme vás informovat. Hotové zakázky odesíláme zpravidla prostřednictvím České pošty na dobírku. Nabízíme také po předchozí domluvě možnost osobního vyzvednutí na naší provozovně s platbou hotově při převzetí zakázky.

Prohlédněte si naše práce

Kontaktujte nás

Rádi vám zpracujeme cenovou kalkulaci na míru a pomůžeme s výběrem textilu.

Kontaktní email
David Žák
Digitální potisk textilu
+420 724 005 780
david.zak@dtpoly.cz
Tereza Žáková
Strojové vyšívání
+420 723 761 751
tereza.zakova@dtpoly.cz
Podrobné kontaktní informace

Nezávazná poptávka

Procházet
Sledujte nás na sociálních sítích
Facebook Google+